Oaza Bandurskiego

STRONA INTERNETOWA DLA INWESTYCJI DEWELOPERSKIEJ W MARKACH

KLIENT:

Lifebox S.A.

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

projekt logo, ulotka, katalog, WWW

Pan Robert, deweloper z Warszawy poprosił nas o wykonanie eleganckiej identyfikacji wizualnej dla swojej nowej inwestycji – Oaza Bandurskiego. Kameralne osiedle zostało stworzone z myślą o ludziach młodych i kreatywnych, posiadających wyczucie stylu, którzy potrzebują własnej przestrzeni. Domy budowane są w duchu nowoczesnego designu, ale z nawiązaniem do ponadczasowych kształtów. Każdy z 6 domów to powierzchnia 144m2 w funkcjonalnej bryle stylizowanej na nowoczesną stodołę. 

ZADANIE: Opracowanie przejrzystej identyfikacji wizualnej oraz logicznej i atrakcyjnej strony internetowej dla nowej inwestycji deweloperskiej Oaza Bandurskiego. Wykonanie przemyślanego układu interakcji (UX), zarówno dla użytkowników komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Przedstawienie inwestycji w ciekawy i zachęcający sposób. Zapewnienie pozytywnych doznań podczas korzystania ze strony.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INWESTYCJE: kameralne położenie osiedla blisko centrum miejscowości Marki, dobry dojazd do Warszawy, natura i relaks, powierzchnia domu 144 m2, najwyższa jakość materiałów gwarantowana przez dewelopera, nowoczesny design, szeroki wachlarz usług dodatkowych, wykończenie do wyboru.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • opracownie projektu ulotki i katalogu,
  • wdrożenie w pełni responsywnej witryny www.oazabandurskiego.pl opartej o rozwiązania platformy WordPress wraz z interaktywną wizualizacją osiedla.
logo dla inwestycji deweloperskiej
logo dla inwestycji deweloperskiej
logo dla inwestycji deweloperskiej
oaza bandurskiego projekt ulotki
strona internetowa dla inwestycji deweloperskiej
strona www osiedle domów