Oaza Bandurskiego

STRONA INTERNETOWA DLA INWESTYCJI DEWELOPERSKIEJ W MARKACH

KLIENT:

Lifebox S.A.

ROK: 2020

ZAKRES PRAC:

projekt logo, ulotka, katalog, strona www, copywriting

Pan Robert, deweloper z Warszawy poprosił nas o wykonanie eleganckiej identyfikacji wizualnej dla swojej nowej inwestycji – Oaza Bandurskiego. Kameralne osiedle zostało stworzone z myślą o ludziach młodych i kreatywnych, posiadających wyczucie stylu, którzy potrzebują własnej przestrzeni. Domy budowane są w duchu nowoczesnego designu, ale z nawiązaniem do ponadczasowych kształtów. Każdy z 6 domów to powierzchnia 144m2 w funkcjonalnej bryle stylizowanej na nowoczesną stodołę. 

ZADANIE: Opracowanie przejrzystej identyfikacji wizualnej oraz atrakcyjnej strony internetowej dla nowej inwestycji deweloperskiej Oaza Bandurskiego. Wykonanie przemyślanego układu interakcji (UX), zarówno dla użytkowników komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Przedstawienie inwestycji w ciekawy i zachęcający sposób. Zapewnienie pozytywnych doznań podczas korzystania ze strony.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INWESTYCJE: kameralne położenie osiedla blisko centrum miejscowości Marki, dobry dojazd do Warszawy, natura i relaks, powierzchnia domu 144 m2, najwyższa jakość materiałów gwarantowana przez dewelopera, nowoczesny design, szeroki wachlarz usług dodatkowych, wykończenie do wyboru.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • opracowanie materiałów reklamowych (ulotki, katalog)
  • przygotowanie haseł i tekstów marketingowych (copywriting)
  • wdrożenie w pełni responsywnej witryny www.oazabandurskiego.pl opartej o rozwiązania platformy WordPress wraz z interaktywną wizualizacją osiedla.
logo dla inwestycji deweloperskiej
logo dla inwestycji deweloperskiej
logo dla inwestycji deweloperskiej
oaza bandurskiego projekt ulotki
strona internetowa dla inwestycji deweloperskiej
strona www osiedle domów
oaza bandurskiego projekt www