JN Broker

STRONA INTERNETOWA DLA BROKERA NIERUCHOMOŚCI

KLIENT:

JN Broker

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

projekt logo, wizytówka, papier firmowy, stopka email, teczka, strona www

Jakub Nowak to broker nieruchomości z Warszawy, który działa na rynky sprzedaży od 2015 roku. Poprosił nas o wykonanie identyfikacji wizualnej i strony internetowej dla swojej marki własnej JN Broker, czyli niezależnej agencji nieruchomości, która skupia się na segmencie nieruchomości droższych czasem premium. Zaproponowaliśmy logo JN Broker w złotych barwach, gdzie litery „JN” zostały połączone z kształem budynku. Projekt wykonaliśmy w minimalistycznej formie, która wprowadza wrażenie wyjątkowości i luksusu. Strona internetowa JN Broker została utrzymana w czarno-złoto-białej kolorystyce, która nadaje stronie ekskluzywnego charakteru. Przejrzysty layout, kontrastujący czarno-złoty kolorystyczny schemat i starannie dobrane czcionki zapewniają czytelność oraz elegancki wygląd strony.

ZADANIE: Wykonanie identyfikacji wizualnej wraz z projektem i wdrożeniem strony internetowej.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: wzajemne zaufanie w relacji z klientem to fundamentalna wartość ponieważ Pan Jakub wie o tym, że jego klienci powierzają mu nierzadko majątek całego życia, współpraca ze wszystkimi biurami nieruchomości działającymi na rynku poprzez tzw. system MLS Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami; segment droższych nieruchomości / premium.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • projekt wizytówki,
  • projekt papieru firmowego,
  • projekt teczki,
  • projekt stopki email,
  • indywidualny projekt graficzny i wdrożenie responsywnej strony www.jnbroker.pl w oparciu o rozwiązania platformy WordPress.