Strona internetowa

Co zrobić, aby potencjalny klient pozostał na Twojej stronie internetowej na tyle długo, aby zapoznać się z ofertą i skorzystać z niej? Zaprojektować stronę, tak aby była:

01 Nowoczesna

Przy tworzeniu stron wykorzystujemy nowoczesne technologie kodowania HTML5 / CSS3 + WordPress. Dzięki tym technologią Twoja strona internetowa wpisuje się w najnowsze standardy.

02 Estetyczna

Na podstawie Twoich wytycznych i sugestii, opracujemy indywidualny projekt graficzny strony głównej i podstron. Będzie on dopasowany do profilu i tematyki Twojej działalności oraz spójny z innymi materiałami reklamowymi. W pracy pomogą nam zdjęcia z banku zdjęć Adobe Stock. 5 zdjęć dostaniesz od nas GRATIS!

03 Responsywna

Twoja strona internetowa będzie dobrze wyglądać na smartfonie, tablecie i monitorze komputera. Jest to absolutny „must have” dzisiejszych czasów.

04 Intuicyjna

Czyli taka po której w łatwy sposób będziemy mogli się poruszać. Rozmieszczenie poszczególnych elementów strony ma duży wpływ na jej czytelność.

05 Łatwa w obsłudze

Każda wykonana przez nas strona internetowa posiada system zarządzania treścią CMS. Umożliwia to samodzielną aktualizację treści, zdjęć i pełną kontrolę nad stroną.

06 Szybka

Optymalizujemy treści i grafikę tak, aby strona ładowała się szybko i sprawnie. Stosujemy szereg „tricków” i zabiegów przyspieszających jej działanie.

07

Przygotowana

do pozycjonowania

Twoja strona internetowa będzie zgodna ze standardami, które w łatwy sposób umożliwiają pozycjonowanie. Wyeliminujemy błędy, które może zawierać, a przez to mieć gorszą pozycję w wyszukiwarkach.

08

Wypełniona

wartościową treścią

Napiszemy dla Ciebie unikalny tekst, który z łatwością zaciekawi, wzbudzi zaufanie i zachęci potencjalnego klienta do skorzystania z Twojej oferty. Wartościowa, oryginalna treść na stronie www jest niezbędna również przy pozycjonowaniu.

Te zasady to nasze priorytety!

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową od A do Z. Wytężona praca naszych specjalistów w postaci: informatyka, grafika, czy copywritera da efekt w postaci strony, która przekona klienta do skorzystania z Twojej oferty.

To nie wszystko!

Otrzymasz od nas również:

Bezpłatne szkolenie

Po zakończeniu pracy nad stroną, zapewniamy Ci szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania związane z obsługą strony.

Pomoc techniczna

Jeśli na stronie pojawi się jakikolwiek problem lub błąd, gwarantujemy jego usunięcie przez 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Domena i serwer GRATIS

 Otrzymasz od nas całkowicie darmowo domenę i serwer na 1 rok. Po tym czasie, koszt utrzymania strony wyniesie około 250 zł. Polecamy serwery firmy: Cyberfolks.pl

Integracja z Social Media

Jeśli posiadasz firmowego fan page’a na Facebooku lub innym portalu społecznościowym to połączymy go z Twoją stroną www.

Mapa Google

Dzięki temu dodatkowi, umożliwisz łatwy dojazd do firmy Twojemu potencjalnemu klientowi.

Formularz kontaktowy

Twój klient w łatwy i szybki sposób będzie mógł wysłać wiadomość e-mail do Twojej firmy. Formularz kontaktowy umożliwia wygodną komunikację.