Body Mind

IDENTYFIKACJA WIZUALNA DLA SALONU KOSMETYCZNEGO Z GDAŃSKA

KLIENT:

Body Mind

ROK:

2015

ZAKRES PRAC:

projekt logo, identyfikacja wizualna, materiały reklamowe

Centrum zdrowia i urody BODYMIND z Gdańska to strefa relaksu, piękna i harmonii ducha. Dla właścicielki – Pani Małgosi, kosmetologia jest największą pasją. Już na studiach zrodził się w niej pomysł, aby otworzyć salon kosmetyczny zupełnie inny niż wszystkie. Otwierając Body Mind wiedziała, że pielęgnacja na najwyższym poziomie to podstawa. 

ZADANIE: Wykonanie systemu identyfikacji wizualnej dla centrum zdrowia i urody. Opracowanie charakterystycznego i niebanalnego znaku graficznego, który będzie nawiązywał formą do kwiatu lotosu. Utrzymanie identyfikacji wizualnej w stonowanej, monochromatycznej kolorystyce, dającej poczucie profesjonalizmu i nowoczesności.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: Wszystkie zabiegi wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie oraz są w 100% bezpieczne dla klientów. Salon stworzony z pasji i doświadczenia, wykwalifikowana kadra kosmetyczek.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • utworzenie nowego systemu identyfikacji wizualnej marki,
  • projekt wizytówki,
  • projekty graficzne materiałów reklamowych (karty klienta, karty polecające, karty rabatowe, bony upominkowe, ulotki, zaproszenia).
logo body mind
projekt-logo-dla-centrum-zdrowia-i-urody-bodymind