Identyfikacja wizualna firmy

Masz wizję firmy, która wydaje Ci się trudna do przekazania w kilku słowach?

Opowiedz nam o niej, a stworzymy dla Ciebie prostą wizualną treść, która sama w sobie będzie wiele mówiła o Twojej marce.

Kolory, kształty, obrazy szybciej zainteresują Twojego potencjalnego klienta niż długie i nudne elaboraty o filozofii firmy. Zadbamy o to, aby identyfikacja Twojej firmy była spójna i czytelna. Zaprojektujemy logo, dobierzemy kolorystykę i krój pisma, opracujemy szatę graficzną materiałów promocyjnych w taki sposób, aby klient z łatwością przyzwyczaił się do Twojej marki, polubił ją i zaczął traktować jak najlepszego przyjaciela.

Gwarancją skutecznego budowania identyfikacji wizualnej firmy jest zachowanie spójności jej poszczególnych elementów.

Nazwa firmy

Twój biznes potrzebuje unikalnej nazwy, budzącej pozytywne skojarzenia. 

Takiej, która bez trudu zapadnie w pamięć nowych klientów i będzie łatwa do wymówienia. Zamów u nas nazwę, a przekonasz się że warto.

Projekt logo

To najważniejszy element identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Chcesz, aby było ciekawe, unikatowe i wykonanane profesjonalnie. To zrozumiałe!

Za chwilę Twoje logo będzie umieszczane na nośnikach reklamy typu: wizytówki, ulotki, banery, czy strona www. Doskonale o tym wiemy, dlatego projektujemy je tak, abyś był z niego zadowolony w 100%.

Księga znaku

Możemy ją porównać do instrukcji obsługi logo.

Autor logo zna je najlepiej, od początkowego pomysłu do wersji końcowej. W księdze znaku wyjaśnia m.in.: w jaki sposób powinno być stosowane, opisuje kolorystykę CMYK, RGB, Pantone, krój pisma czy dozwolone tło. Stara się odpowiedzieć na większość pytań, które mogą pojawić się w późniejszym czasie przy tworzeniu innych elementów identyfikacji wizualnej.

Wizytówka

Wielokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną rolę w naszym biznesie, może odegrać ten mały kartonik.

Większość spotkań z potencjalnym klientem powinno zakończyć się wzajemną wymianą kontaktu. Może to być dla Ciebie początek korzystnej współpracy, a profesjonalny wygląd Twojej wizytówki na pewno Ci w tym pomoże.

Papier firmowy

Pamiętajmy, że jest to taki element identyfikacji wizualnej, w którym najważniejsza jest treść dokumentu.

Wysyłanie umów, faktur, czy ofert na profesjonalnym papierze firmowym to łatwy i niedrogi sposób tworzenia profesjonalnego i wiarygodnego wizerunku.

Teczka

Potrzebujesz jej, aby Twoja oferta została właściwie odebrana na spotkaniu biznesowym.

Jeśli zależy Ci na pozyskaniu klienta, zainwestuj w teczki, które staną się wspaniałym nośnikiem reklamy Twojej firmy.

Grafika na Facebooka

W dzisiejszych czasach swojego FanPage’a na Facebooku mają największe marki na świecie takie jak: Coca Cola, Nike, czy McDonald’s.

Oznacza to, że profesjonalny wizerunek firmy na portalach społecznościowych jest niezwykle ważnym elementem marketingu. Ponad 90% użytkowników, przegląda Facebooka codziennie, co umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem 24h na dobę. Pamiętaj o tym i pozwól nam przygotować grafikę firmowego FanPage’a tak, aby sama sprzedawała Twoje usługi lub produkt.

Stopka e-mail

To podstawa w biznesowej komunikacji. Pisząc wiadomość z firmowego e-maila, zakończ ją podpisem z logo firmy.

Sprawi to, że odbiorca wiadomości będzie wiedział z kim dokładnie rozmawia. Jeśli umieścisz w stopce odnośnik do strony www lub fan page’a istnieje spora szansa, że odbiorca ją odwiedzi. Zachęcamy do wykonania profesjonalnej, nieprzytłaczającej nadmiarem informacji stopki e-mail, czyli takiej, która poprawi wizerunek Twojej firmy.

Prezentacja ppt

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego, firmowego szablonu oferty, prezentacji lub szkolenia, proponujemy indywidualną prezentację Power Point.

Taki szablon sprawi, że prezentacja będzie spójna i ciekawa. Możemy dla Ciebie wykonać:
– szablon pustej prezentacji do uzupełnienia własnymi zdjęciami i tekstem,
– prezentację całościową, wypełnioną profesjonalnym tekstem, pięknymi wykresami i grafiką.