LifeBox S.A.

STRONA INTERNETOWA DLA SPÓŁKI INWESTUJĄCEJ W NIERUCHOMOŚCI

KLIENT:

LifeBox S.A.

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

projekt logo, WWW

Firma LifeBox S.A. zajmuje się przygotowywaniem mieszkań inwestycyjnych na wynajem w Warszawie. Dzięki odpowiedniemu podziałowi udaje się im uzyskać z wynajmu takiego mieszkania stopę zwrot na poziomie 8% w czasie pandemii. Drugą nogą biznesową są inwestycje deweloperskie, do tej dziedziny zapraszają inwestorów, którzy zechcą być wspólnikami w kolejnych inwestycjach, użyczając kapitał na zakup działki lub budowę osiedli.

ZADANIE: Opracowanie eleganckiego projektu logo, nawiązującego symboliką do budynku, wykresu i wzrostu. Wdrożenie i autorski projekt graficzny strony www.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: bezpieczne inwestycje w nieruchomości, wsparcie przy transakcji, wsparcie przy wynajmie mieszkań, transparentne uczciwe zasady, bardzo dobre stopy zwrotu z inwestycji.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • indywidualny projekt graficzny i wdrożenie responsywnej strony www.lifeboxsa.com w oparciu o rozwiązania platformy WordPress (strona zawiera: rozbudowaną galerie realizacji, newsletter, kalendarz “calendry”, callpage, chat messanger.