Minimalia Studio Graficzne

Minimalia to studio graficzne, w którym projektowanie jest czymś znacznie więcej niż tworzeniem wizualnych elementów.

To bliska współpraca, w której stawiamy Twoją markę w centrum, chcąc odzwierciedlić jej ideę i wartości. Dla nas clou każdej firmy, to nie tylko oferta, odbiorca czy biznesowa rzeczywistość, to unikalna historia, która ją definiuje i czyni wyjątkową. Studio zostało założone 12 lat temu przez Paulinę Przybyłek, doświadczoną projektantkę grafiki z naciskiem na web design, która zajmuje się budowaniem identyfikacji wizualnych i tworzeniem stron internetowych. Paulina bierze odpowiedzialność za zespół i nadzoruje każdy etap prac, tak, aby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

Etapy współpracy:

Kluczowym elementem naszego procesu twórczego jest zadawanie właściwych pytań podczas tworzenia briefów kreatywnych. Dzięki temu lepiej poznajemy Twoje potrzeby i cele, co pozwala nam skupić się na istotnych elementach, aby stworzyć niepowtarzalną identyfikację wizualną, która odda istotę Twojej marki, a także dostosowaną do konkretnych potrzeb, intuicyjną stronę internetową opartą na zasadach UX.

Wszystko po to, aby Twoja marka osiągnęła zamierzony cel.

1. Wypełnienie briefu.

Każda marka to osobna historia. Jaka jest Twoja? Opowiedz nam o niej. Dogłębna analiza to podstawa. Pracę rozpoczynamy od poznania klienta – Twoich oczekiwań i potrzeb.

2. Wstępne koncepcje i pomysły.

Kiedy wiemy już kim jesteś i czego od nas oczekujesz, przystępujemy do pracy kreatywnej, wtedy zaczynamy szkicować, pisać, wymyślać, tworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb branży.

3. Konsultacje i poprawki.

Czas, abyś zobaczył/a nasze wstępne pomysły i koncepcje. To pora na ewentualne poprawki i zmiany.

4. Projekt końcowy.

Po akceptacji wstępnej wersji, przechodzimy do wdrożenia ostatecznych materiałów (identyfikacja wizualna / strona www / materiały reklamowe).

Inspiracje do tworzenia projektów czerpiemy z natury, symboliki i głębokiego zrozumienia

Twojej firmy oraz jej energii. 

Nasza praca to przyjemność bo wiemy, że przekłada się na Wasz sukces.