Projektowanie jest jak oddychanie

To dla nas naturalny proces, tak oczywisty, że nie możemy bez niego żyć.

Projektujemy, kodujemy wspieramy i nigdy nam się nie od(d)echce! I to tyle o nas. Teraz o was. To dla Was stale się rozwijamy. I to nie tylko w zakresie projektowania graficznego i tworzenia stron internetowych, ale również marketingu, psychologi i finansów. Nie  tylko dlatego, że to się przydaje w pracy, ale przede wszystkim dlatego, że to kochamy. Lubimy wszystko to, co związane z człowiekiem. Lubimy  ludzi, lubimy Was i lubimy, jak możemy pomóc w rozwijaniu Waszych marek. Jesteśmy wdzięczni, że możemy dla was pracować. I Wy to doceniacie, bo wracacie do nas. To dla nas ogromna satysfakcja.

Siłą napędową i inspiracją często jesteście Wy – ludzie, którzy mierzą wysoko.

Etapy współpracy:

Na każdym etapie procesu kreowania wizerunku marki, dokładamy wszelkich starań, aby efekt finalny zawierał komunikaty, które muszą być przekazane odbiorcy.

Wszystko po to, aby Twoja marka zapierała dech w piersiach!

1. Wypełnienie briefu.

Każda marka to osobna historia. Jaka jest Twoja? Opowiedz nam o niej. Dogłębna analiza to podstawa. Pracę rozpoczynamy od poznania klienta – Twoich oczekiwań i potrzeb.

2. Wstępne koncepcje i pomysły.

Kiedy wiemy już kim jesteś i czego od nas oczekujesz, przystępujemy do pracy kreatywnej, wtedy zaczynamy szkicować, pisać, wymyślać, tworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb branży.

3. Konsultacje i poprawki.

Czas, abyś zobaczył/a nasze wstępne pomysły i koncepcje. To pora na ewentualne poprawki i zmiany.

4. Projekt końcowy.

Po akceptacji wstępnej wersji, przechodzimy do wdrożenia ostatecznych materiałów (identyfikacja wizualna / strona www / materiały reklamowe).

Dzięki Wam mamy okazję współpracować

z osobami z wielu stron świata, działającymi w różnych branżach, posiadających odmienne temperamenty.

Nasza praca to przyjemność bo wiemy, że przekłada się na Wasz sukces.