GREENLAB

STRONA INTERNETOWA DLA PRACOWNI PROTETYCZNEJ

KLIENT:

GREENLAB

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

projekt logo, materiały reklamowe, strona WWW, copywriting

GREENLAB to pracownia protetyczna z Dolnego Śląska. Marzeniem Pani Neli, właścicielki pracowni było od zawsze tworzenie wyjątkowych uśmiechów naśladujących naturę oraz współpraca ze stomatologami, którzy są tak jak ona pasjonatami w swojej dziedzinie, nie kierują się gotowym schematem i do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Właścielka specjalizuje się w tworzeniu protez biofunkcjonalnych, czyli wymagających kompleksowej diagnostyki jamy ustnej, dzięki czemu efekt końcowy protezy może robić ogromne wrażenie.

ZADANIE: Nasza współpraca z GREENLAB polegała na opracowaniu kompletnej identyfikacji wizualnej marki. Zaczynając od logo i materiałów akcydensowych, a kończąc na kreacji strony www.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: liczne szkolenia, specjalistyczne doświadczenie, współpraca z renomowanymi laboratoriami protetycznymi wysokiej jakości materiały, dbałość o najmniejszy detal, pasja.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • materiały reklamowe: cennik, ulotka, oferta, protokół, karta pacjenta, banery, formularz zamówień
  • indywidualny projekt graficzny i wdrożenie responsywnej strony www.greenlabo.pl w oparciu o rozwiązania platformy WordPress (formularz zleceń online, protokół, 2 wersje językowe)
  • copywriting: napisanie kreatywnych tekstów na stronę wraz z hasłami reklamowymi
protetyka logo
protetyka projekt logo
protetyka projekt logo
protetyka projekt strony www
protetyka strona www
protetyka strona www
GREENLAB ulotka
pracownia protetyczna projekt
ikony protetyka
protetyka projekt logo
stomatologia ulotka