GREENLAB

STRONA INTERNETOWA DLA PRACOWNI PROTETYCZNEJ

KLIENT:

GREENLAB

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

projekt logo, materiały reklamowe, strona WWW, copywriting

GREENLAB to pracownia protetyczna z Dolnego Śląska. Marzeniem Pani Neli, właścicielki pracowni było od zawsze tworzenie wyjątkowych uśmiechów naśladujących naturę oraz współpraca ze stomatologami, którzy są tak jak ona pasjonatami w swojej dziedzinie, nie kierują się gotowym schematem i do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Właścielka specjalizuje się w tworzeniu protez biofunkcjonalnych, czyli wymagających kompleksowej diagnostyki jamy ustnej, dzięki czemu efekt końcowy protezy może robić ogromne wrażenie.

ZADANIE: Nasza współpraca z GREENLAB polegała na opracowaniu kompletnej identyfikacji wizualnej marki. Zaczynając od logo i materiałów akcydensowych, a kończąc na kreacji strony www.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: liczne szkolenia, specjalistyczne doświadczenie, współpraca z renomowanymi laboratoriami protetycznymi wysokiej jakości materiały, dbałość o najmniejszy detal, pasja.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • materiały reklamowe: cennik, ulotka, oferta, protokół, karta pacjenta, banery, formularz zamówień
  • indywidualny projekt graficzny i wdrożenie responsywnej strony www.greenlabo.pl w oparciu o rozwiązania platformy WordPress (formularz zleceń online, protokół, 2 wersje językowe)
  • copywriting: napisanie kreatywnych tekstów na stronę wraz z hasłami reklamowymi
protetyka logo
protetyka projekt logo
protetyka projekt strony www
protetyka strona www
stomatologia ulotka
protetyka strona www