Identyfikacja wizualna firmy

Identyfikacja wizualna

Masz wizję firmy, która wydaje Ci się trudna do przekazania w kilku słowach?

Opowiedz nam o niej, a stworzymy dla Ciebie prostą wizualną treść, która sama w sobie będzie wiele mówiła o Twojej marce.

Kolory, kształty, obrazy szybciej zainteresują Twojego potencjalnego klienta niż długie i nudne elaboraty o filozofii firmy. Zadbamy o to, aby identyfikacja Twojej firmy była spójna i czytelna. Zaprojektujemy logo, dobierzemy kolorystykę i krój pisma, opracujemy szatę graficzną materiałów promocyjnych w taki sposób, aby klient z łatwością przyzwyczaił się do Twojej marki, polubił ją i zaczął traktować jak najlepszego przyjaciela.

Gwarancją skutecznego budowania identyfikacji wizualnej firmy jest zachowanie spójności jej poszczególnych elementów. W tym:

Nazwa firmy

Twój biznes potrzebuje unikalnej nazwy, budzącej pozytywne skojarzenia. 

Takiej, która bez trudu zapadnie w pamięć nowych klientów i będzie łatwa do wymówienia. Zamów u nas nazwę, a przekonasz się że warto.

Projekt logo

To najważniejszy element identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Chcesz, aby było ciekawe, unikatowe i wykonanane profesjonalnie. To zrozumiałe!

Za chwilę Twoje logo będzie umieszczane na nośnikach reklamy typu: wizytówki, ulotki, banery, czy strona www. Doskonale o tym wiemy, dlatego projektujemy je tak, abyś był z niego zadowolony w 100%.

Księga znaku

Możemy ją porównać do instrukcji obsługi logo.

Autor logo zna je najlepiej, od początkowego pomysłu do wersji końcowej. W księdze znaku wyjaśnia m.in.: w jaki sposób powinno być stosowane, opisuje kolorystykę CMYK, RGB, Pantone, krój pisma czy dozwolone tło. Stara się odpowiedzieć na większość pytań, które mogą pojawić się w późniejszym czasie przy tworzeniu innych elementów identyfikacji wizualnej.

Wizytówka

Wielokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną rolę w naszym biznesie, może odegrać ten mały kartonik.

Większość spotkań z potencjalnym klientem powinno zakończyć się wzajemną wymianą kontaktu. Może to być dla Ciebie początek korzystnej współpracy, a profesjonalny wygląd Twojej wizytówki na pewno Ci w tym pomoże.

Papier firmowy

Pamiętajmy, że jest to taki element identyfikacji wizualnej, w którym najważniejsza jest treść dokumentu.

Wysyłanie umów, faktur, czy ofert na profesjonalnym papierze firmowym to łatwy i niedrogi sposób tworzenia profesjonalnego i wiarygodnego wizerunku.

Teczka

Potrzebujesz jej, aby Twoja oferta została właściwie odebrana na spotkaniu biznesowym.

Jeśli zależy Ci na pozyskaniu klienta, zainwestuj w teczki, które staną się wspaniałym nośnikiem reklamy Twojej firmy.

Grafika na Facebooka

W dzisiejszych czasach swojego FanPage’a na Facebooku mają największe marki na świecie takie jak: Coca Cola, Nike, czy McDonald’s.

Oznacza to, że profesjonalny wizerunek firmy na portalach społecznościowych jest niezwykle ważnym elementem marketingu. Ponad 90% użytkowników, przegląda Facebooka codziennie, co umożliwia bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem 24h na dobę. Pamiętaj o tym i pozwól nam przygotować grafikę firmowego FanPage’a tak, aby sama sprzedawała Twoje usługi lub produkt.

Stopka e-mail

To podstawa w biznesowej komunikacji. Pisząc wiadomość z firmowego e-maila, zakończ ją podpisem z logo firmy.

Sprawi to, że odbiorca wiadomości będzie wiedział z kim dokładnie rozmawia. Jeśli umieścisz w stopce odnośnik do strony www lub fan page’a istnieje spora szansa, że odbiorca ją odwiedzi. Zachęcamy do wykonania profesjonalnej, nieprzytłaczającej nadmiarem informacji stopki e-mail, czyli takiej, która poprawi wizerunek Twojej firmy.

Prezentacja ppt

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego, firmowego szablonu oferty, prezentacji lub szkolenia, proponujemy indywidualną prezentację Power Point.

Taki szablon sprawi, że prezentacja będzie spójna i ciekawa. Możemy dla Ciebie wykonać:
– szablon pustej prezentacji do uzupełnienia własnymi zdjęciami i tekstem,
– prezentację całościową, wypełnioną profesjonalnym tekstem, pięknymi wykresami i grafiką.

ZOBACZ CAŁE PORTFOLIO

Identyfikacja wizualna Identyfikacja wizualna Identyfikacja wizualna Identyfikacja wizualna Identyfikacja