So Simple

LOGO I IDENTYFIKACJA WIZUALNA DLA FIRMY COACHINGOWEJ

KLIENT:

So Simple

ROK:

2016

ZAKRES PRAC:

projekt logo, identyfikacja wizualna, materiały reklamowe

So Simple to firma coachingowa, której właścicielką jest Pani Joanna, budująca firmę na swoim ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zarządzaniu projektami w obszarze zasobów ludzkich, rozwoju zawodowego, wchodzeniu i powracaniu na rynek pracy oraz wsparciu mikro i małych przedsiębiorstw. Uważa, że podstawą powodzenia jakiejkolwiek inicjatywy jest człowiek i jego pozytywne nastawienie.

ZADANIE: Wykonanie eleganckiego logo, ale jednocześnie o „ciepłym” i pozytywnym wydźwięku. Miękkie w formie, trafiające do człowieka, a nie kojarzące się jedynie z biznesem. Opracowanie charakterystycznego systemu identyfikacji wizualnej utrzymanego w różowo-siwej kolorystyce.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: Indywidualne podejście do klienta, skuteczna i inspirująca porada. Główne obszary tematyczne usług to rozwój osobisty, planowanie kariery, szkolenia miękkie i z zakresu zarządzania, doradztwo zawodowe i biznesowe (głównie dla mikro i małych firm, osób planujących działalność gospodarczą i tych, które ją niedawno rozpoczęły, doradztwo w zakresie biznes planów i planów marketingowych oraz pozyskiwania unijnych źródeł finansowania).

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • utworzenie nowego systemu identyfikacji wizualnej marki,
  • projekt wizytówki, papieru firmowego, koperty
  • projekty graficzne materiałów reklamowych
projekt logo so simple
so simple branding
so simple papier firmowy wizytowka logo
so simple papier firmowy wizytowka logo