Body Mind

KLIENT:

Body Mind

ROK:

2015

ZAKRES PRAC:

projekt logo, identyfikacja wizualna, materiały reklamowe

So Simple to firma coachingowa, której właścicielką jest Pani Joanna, która zajm  z Gdańska to strefa relaksu, piękna i harmonii ducha. Dla właścicielki Małgosi Songin kosmetologia jest największą pasją. Już na studiach zrodził się w niej pomysł, aby otworzyć salon kosmetyczny zupełnie inny niż wszystkie. Otwierając Body Mind wiedziała, że pielęgnacja na najwyższym poziomie to podstawa. 

ZADANIE: Wykonanie eleganckiego logo, ale jednocześnie o „ciepłym” i pozytywnym wydźwięku. Miękkie w formie, trafiające do człowieka, a nie kojarzyło się jedynie z biznesem. Opracowanie charakterystycznego systemu identyfikacji wizualnej utrzymanego w różowo siwej kolorystyce.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: Wszystkie zabiegi wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie oraz są w 100% bezpieczne dla klientów. Salon stworzony z pasji i doświadczenia, wykwalifikowana kadra kosmetyczek.

ZAKRES PRAC:

  • projekt logo,
  • utworzenie nowego systemu identyfikacji wizualnej marki,
  • projekt wizytówki,
  • projekty graficzne materiałów reklamowych (karty klienta, karty polecające, karty rabatowe, bony upominkowe, ulotki, zaproszenia).