Pod Żaglami

STRONA WWW DLA APARTAMENTOWCA NAD JEZIOREM ZEGRZYŃSKIM

KLIENT:

Pod Żaglami

ZOBACZ ONLINE

ZAKRES PRAC:

strona WWW, copywriting, katalog

Deweloper poprosił nas o wykonanie nowej, indywidualnej koncepcji strony www dla swojej  niedawno ukończonej inwestycji. Apartamenty POD ŻAGLAMI to luksus tuż nad jeziorem Zegrzyńskim. Inwestycja stanowi łącznie 58 lokali o wysokim standardzie, realizuje pragnienie o własnej przestrzeni z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Dzięki bliskości jeziora i i bryle budynku nawiązującej kształtem do latarni morskiej, strona została utrzymana w marynarskim stylu i granatowo-białej kolorystyce. Motywem przewodnim stały się żaglówki, które można obserwować z tarasu apartamentów. Wiemy, że jest to jeden z najbardziej relaksujących widoków jaki można widzieć za oknem, dlatego nawiązaliśmy do takiego symbolu. Chcieliśmy podkreślić ten niewątpliwie największy atut inwestycji. Strona została wykonana w wersji na komputery, laptopy i telefony komórkowe. Dzięki interaktywnym warstwom wykonanym na stronie, klienci zainteresowani kupnem mieszkania, mogą natychmiast wybrać i sprawdzić dostępność apartamentu.

ZADANIE: Wdrożenie i autorski projekt graficzny strony www. Wsparcie copywritingowe, czyli przygotowanie wartościowej treści na stronę główną oraz podstrony, a także wykonanie interaktywnej mapy 58 apartamentów.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ: lokalizacja – jezioro Zegrzyńskie, strefa spa & wellness, basen, sauna, taras z pięknym widokiem, molo, spokój i cisza, bliskość natury

ZAKRES PRAC:

  • indywidualny projekt graficzny i wdrożenie responsywnej strony www.podzaglami.org w oparciu o rozwiązania platformy WordPress.
pod zaglami wizualizacja www
pod zaglami projekt strony www
pod zaglami strona www
pod zaglami projekt www
pod zaglami ulotka
pod zaglami katalog